Bugünkü
Takvim

'' için tahliye talebi

ABONE OL
'Casusluk' için tahliye talebi
Askeri bilgi ve belgeleri sızdırmakla suçlanan 357 sanık dün bir kez daha İzmir 5. Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıktı. Duruşma savcısı Ali Ertan, mütalasında, yeni bir rapor alınmasını ve tüm sanıkların tahliyesini talep etti. Savcı ayrıca, geçtiğimiz hafta mahkemeye ulaşan TÜBİTAK raporuna yapılan itirazları da değerlendirerek yeni bilirkişi raporu istedi. Mahkeme heyeti, mütalaya karşı sanık avukatlarının savunmalarını aldıktan sonra talepleri değerlendirecek. Bu arada Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanı Koramiral Veysel Kösele de davanın tutuksuz sanıklarından.

kalan karakter 1000

Tahliye Tahliye

Casusluk

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 04.07.2014 01:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.