Bugünkü
Takvim

Yürekler yandı

ABONE OL
Yürekler yandı
Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı turizm bölgesi Adrasan'da, 120 hektar orman ile sahildeki 9 işletmeyi küle çeviren yangının boyutu, havadan görüntülendi. Benzer noktadan çekilen eski ve yeni fotoğraflar, yeşil ve mavinin nasıl karanlığa döndüğünü net olarak ortaya koydu. Yürek burkan manzara, bölgeyi ziyaret eden yerli ve yabancı turistleri de üzdü. Orman Bölge Müdürü Mustafa Türk, yanan bölgenin eski güzelliğine kavuşması için çalışmalara başlandığını söyledi. Türk, "Adrasan yeniden ağaçlandırılarak eskisinden daha güzel hale getirilecek" dedi.

Erdoğan ÖZTÜRK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.