Bugünkü
Takvim

Asuman'a pansuman

Üniversitede iki hocayla da aşk yaşadığı ileri sürülen sekreter Asuman S., şiddet kurbanı çıktı. Eski kocasının ihanet şüphesiyle genç kadını hastanelik ettiği öğrenildi

Asuman'a pansuman
Konya 'nde cinayetle sonuçlanan aşk üçgeninin merkezindeki ekreter Asuman S.'nin eşi Fatih S.'nin şiddetine maruz kaldığı ortaya çıktı. Selçuk Üniversitesi'nde görevli Doç. Dr. Celalettin Özdemir'i fakültedeki odasında bıçaklayarak öldüren Prof. Dr. Ahmet G.'nin tutuklanmasından sonra ortaya çıkan sekreter Asuman S'nin eşi Fatih S'nin, 2 yıl önce "basit yaralama" suçundan ceza aldığı öğrenildi. Fatih S.'nin eşi Asuman S.'yi "kendisini aldattığı" dedikoduları üzerine "tekme tokat" dövdüğü, bu nedenle mahkum olduğu belirtildi.

İKİ YIL ÖNCE ŞİKAYET ETTİ
Selçuk Üniversitesi'ndeki cinayetin sebebi olarak tutuksuz sorgulanan Asuman S'nin 4 yıllık eşinin 2 yıl önce ilişkiyi öğrendiği belirlendi. 'da bir eczanede kalfa olarak çalışan Fatih S, eşi Asuman S'nin çalıştığı üniversitede duygusal ilişki yaşadığını öğrendi. Fatih S. 'Aldatma' dedikoduları üzerine eşine hesap sordu. Sözlü tartışma şiddete dönüşünce çift, mahkemelik oldu. Sekreter kadın, Konya Cumhuriyet Başsavcılığı'na "Eşim beni dövdü" diyerek şikayetçi oldu. İfadesinde "Eşim ile ilgili ailevi sebeplerden dolayı tartıştık. Ancak eşim sözlü tartışmayı tekme tokat atarak şiddete dönüştürdü" dedi. Fatih S. ise şiddet uygulamadığını iddia etti. Savcılık, Fatih S. hakkında 'Basit Yaralama' suçundan 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. Konya 9.Sulh Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, Fatih S'ye 1 yıl hapis cezası verildi. Ancak Fatih S'nin sabıkasız oluşu ve iyi hal indirimi yapılarak cezası ertelendi.

Asuman S.'nin 8 yıl önce evlendiği ve sadece 45 gün evli kaldığı T.B. de aldatma dedikoduları nedeniyle eşinden boşanmıştı. TAKVİM'e konuşan T.B. "Evliliğimizin 20. gününde Asuman hamile kaldı. Ancak bebeği bana sormadan aldırdı. Savcılığa 'cinayet' suçundan şikayetçi oldum. Daha sonra üniversiteden biriyle olduğu iddiasını duyunca boşandım" açıklamasını yapmıştı.

Neslihan KESKİN/ Gülcan DEMİRCİ

kalan karakter 1000

vasfiye vasfiye

asuman şiddet kurbanıysa kocalar ve sevgililer ne kurbanı acaba

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.06.2014 15:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.