Bugünkü
Takvim

Bal gibi buz gibi

Başkanı , Dışişleri Bakanlığı'ndaki dinleme için dedi ve ekledi: Bu konuşmalar kimlere servis edildi?

Bal gibi buz gibi casusluk
Türkiye Barolar Birliği Başkanı , Erzurum Barosu'nda basın toplantısı düzenledi. Muhalefetin cumhurbaşkanı adayı çıkarmakta ağır davrandığını belirten Feyzioğlu, yasa dışı dinlemeler hakkında konuştu.

KAÇ ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU?
Metin Feyzioğlu şunları söyledi: "Dışişleri Bakanlığı'ndaki üst düzey bir konuşma açıklanamaz. Devlet sırrı mahiyetindeki bir konuşmanın kaydedilmesi ve açıklanması bal gibi, buz gibi casusluk faaliyetidir. Bu kadar gizli bir konuşmayı dinleyenlerin acaba ellerindeki daha önce kaydedilmiş konuşmalar sebebiyle kaç askerimiz şehit olmuştur? Suriye'nin vurduğu söylenen savaş uçağımızın düşürülmesinin arkasında böyle bir faaliyeti var mıdır? ASELSAN mühendislerinin şüpheli ölümlerinin arkasında da bir casusluk faaliyeti var mıdır? Konuşmalar kimlere servis edildi."

kalan karakter 1000

OSMAN AYDIN OSMAN AYDIN

BU KONUŞMALAR FETHULLAH GÜLENİN BİR İŞİNE YARAMAZ.
AMERİKAN ve İSRAİL İSTİHBARATINA SERVİS EDİLDİĞİ KESİN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.05.2014 19:30
fbli fbli

halkımız sizin gibi adalet dağıtanlardan tarafsızlık bekliyor ilk kez taraf olmadan konuştu sayın fevzioğlu

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 08.05.2014 17:52
kartal kartal

hukuk adamı böle tarafsız olmalıişte buuu

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.05.2014 17:51
Huseyin Huseyin

Ben Metin Fevzioglu nun soylediklerine supheli bakiyorum. Olay olali epey zaman gecti. Bu aciklamalarin zamanlamasi manidar. Bana kalirsa dayanikli dovus icin soyluyor bunlari. Bana inanmiyorsaniz bekleyin gorun, hersey meydana cikacak. Bu soylenenlerin hepsi siparis konusma.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 08.05.2014 15:10
pınar pınar

uzun zamandan beri taraflı buluyordum ama gerçekten güzel bir analiz yapmış bravo

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 08.05.2014 14:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.