Bugünkü
Takvim

Servet düşmanı

Eşinden ayrı yaşayan kadın, yardım etmediği iddiasıyla babasına kızdı. Tam 2 milyon lira serveti olan babasını, sevgilisine öldürttü

Servet düşmanı
'nın Yatağan ilçesinde oturan (51), evine girerken yle vurularak öldürüldü. Polis, kızı Merve D.'yi sorguladı. Genç kadın, cinayeti sevgilisi Sercan G.'nin işlediğini, olaydan annesinin de haberdar olduğunu söyledi. Bunun üzerine 3'ü de gözaltına alındı. Genç kadının, "Eşimden ayrı yaşıyorum. Olay ortaya çıkmasa servet bana ve anneme kalacaktı" dediği öğrenildi. Mehmet Kaya'nın Marmaris ve Yatağan'daki evleri ile minibüs hattının toplam değerinin 2 milyon lira olduğu belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.