Bugünkü
Takvim

Cani anne

M.D. iddiaya göre yasak ilişkiden bir çocuk dünyaya getirdi. Bayramda ailesini ziyarete giderken 2 aylık bebeği evde tek başına ölüme bıraktı

Cani anne
Gölcük' teki bir ilkokulda sınıf öğretmeni olarak görev yapan Seçil M.D., iddiaya göre, Adana'da ekibinde görevli bir polis ile ilişkiye girdi. Bu ilişkiden iki ay önce erkek bebeği dünyaya gelen Seçil M.D., iddiaya göre Kurban Bayramı tatili öncesi erkek bebeğini evde yalnız bırakarak 9 günlüğüne Adana'daki yakınlarının yanına tatile gitti. 9 günlük bayram tatili sırasında tek başına evde bırakılan bebek, açlık ve susuzluktan öldü. Geçen pazar günü Adana'dan Gölcük'e gelen Seçil M.D., iddiaya göre ölen bebeğinin karnını doyurmak istedi. Doğanay, bebeğin hareket etmediğini fark edince onu Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi'ne götürdü.

BESLEMEYE ÇALIŞTI
Bebeğin getirilmeden en az 3 gün önce ölmüş olduğunu belirleyen doktorlar hemen polise haber verdi. Hastanede yapılan ön otopside, bebeğin açlık ve susuzluğa bağlı yaşamını yitirdiği belirlendi. Bebeğin cesedi, kesin ölüm nedeninin belirleneceği otopsinin yapılması için İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Polis ekiplerince dün gece gözaltına alınan M.D., çelişkili ifadeler verdi. Seçil M.D. poliste verdiği ifadesinin ardından sevk edildiği Gölcük Adliyesi'nde nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. Seçil M.D.'nin daha önce evlenip boşandığı öğrenilirken, bebeğin babası olduğu öne sürülen kişinin kimliği ile ilgili açıklama yapılmadı.

KOMŞULARI SES DUYMADI
Apartman görevlisi olayı polislerin gelmesi üzerine öğrendiğini belirterek, "Öğretmen hanımı bazen sabahları görüyordum. Hiç bebek ağlama sesi de duymadım. Evinde bir ara bir bayan daha kalıyordu. Bebeğini ölüme terk ettiğini şimdi öğrendik" diye konuştu. Seçil M.D.'nin komşularından Necla Öztekin de, "Kendisini 1-2 kez gördüm, tanımıyorum. Eve gelince hemen kapıyı örterdi. Merhabalaşmadık bile. Ağlama sesi duymadım. Bayramın ikinci günü binada kötü koku oluşmaya başlamıştı" dedi.

kalan karakter 1000

kime ne kime ne

abi yok ya asacan ki ibret olsun iki gündür uyuyamıyorum bu haberi izledikten sonra gece çocuklarımı kontrol eder oldum bu ne ya bize neler oluyor getirse ben bile bakardım ya nasıl kıyarsı bu sabii ye

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 23.10.2013 10:01
eif eif

bu öğretmenin hiçimi bayan arkadaşı yokmuş hberleri muhakkak vardır ...engel olabilirlerdi..


Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.10.2013 13:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.