Bugünkü
Takvim

İhbara gelin

Türkiye'nin önde gelen ailesinin kızı siyahi bebek doğurdu; ortalık karıştı. Skandal gelin kimliğini gizlerken; sosyeteden birçok kişi gazetemizi ihbar yağmuruna tuttu

ABONE OL
İhbara gelin
TAKVİM'in gündeme bomba gibi düşen silahi bebek haberinin yankıları sürüyor. Bir anda Türkiye'nin en çok konuşulan konusu haline gelen skandalın kahramanları kimliklerini gizlemeye devam ederken; sosyetenin önde gelen isimleri geline ilişkin önemli ihbarlarda bulundu. 'da dünyaevine giren iki ünlü ailenin çocukları, yapmış, ile birlikte olan gelin hamile kalarak ABD'de siyahi bebek doğurmuştu. Yayıncılık ilkemiz gereği adını gizli tuttuğumuz ailelere ilişkin, sosyeteden gelen telefonlardan bazıları şöyle:

ADINI AÇIKLASIN ARTIK
A.T.: Gelinle arkadaşız ama veda partisine gitmedim. Yaptığı ayıp.
K.L: Kimliğini açıklasın artık. Bu daha uzun süre gizli kalamaz.
.T: Düğüne gittim ama partisine katılmadım. Partidekilerin hiç mi suçu yok? Nasıl buna göz yumdular?
G.B: Ailesinin adına leke sürdü. Yaptığı pisliği nasıl temizleyecek bakalım?
F.S: Gelini tanıyorum. İyi eğitimli, terbiyeli. Bunu yapmış olamaz.
E.M.: Hem gelinin hem de damadın arkadaşı sayılırım. Kocası asla bunları hak etmemişti. Yazık oldu...

MEVLÜT YÜKSEL

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

fakir bir aile olsaydı televizyonlarda gezdirirdiniz. kimse onları umursamıyo bir ayıbı ortaya çıkarıp ondan menfeat sağlamak biz müslümanlara yakışmaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır2
cevapla 26.05.2013 10:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.