Bugünkü
Takvim

!

ABONE OL
Gergin öpüşme!
Ankara'da Kurtuluş Metro İstasyonu'nda yapıldığı ileri sürülen anonsa tepki olarak öpüşme protestosu yapıldı. İddiaya göre bir süre önce "Sayın yolcularımız, lütfen ahlak kurallarına uygun hareket ediniz" diye anons yapıldı. Bunu protesto etmek isteyen bir gurup, dün istasyonunun girişinde bir araya geldi. Gruptaki bazı çiftler, gişelerin önünde öpüşerek, yapıldığı ileri sürülen anonsu protesto etti. Bu arada, farklı görüşteki başka bir grup da metro istasyonuna gelerek eylemcilere tepki gösterdi. Polis, olayları büyümeden önledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.