Bugünkü
Takvim

Uyuşturucuya şok baskın

Diyarbakır'da 5 köye operasyon düzenlendi. Hava destekli baskına katılan özel birimlerin, 1 tona yakın uyuşturucu ele geçirdiği iddia edildi

ABONE OL
Uyuşturucuya şok baskın
Çözüm süreciyle mutluluk ve huzurun hakim olduğu Diyarbakır'da dün çok özel bir operasyon vardı. Jandarma Özel Harekat, , hava desteği alarak Lice, Kocaköy ve Hazro ilçelerine bağlı 5 köye operasyon düzenledi. Narkotik, istihbarat, narkotik köpekler ve diğer ilgili uzman ekiplerin de katıldığı operasyon 24 saat sürdü. Operasyon sırasında bölgeden dumanların yükseldiği gözlendi, silah sesleri duyuldu.

ZIRHLI ARAÇLAR
Görevi tamamlayan güvenlik güçleri zırhlı araçlar eşliğinde bölgeden ayrılırken, bir grubun taşlı saldırısına uğradı. Çok başarılı sonuçlanan operasyonda yaklaşık 1 ton uyuşturucunun ele geçirildiği iddia edildi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.