Bugünkü
Takvim

Gülüfer'den imdat çığlığı

ABONE OL
Gülüfer'den imdat çığlığı
'de milyonda bir görülen hastalığa yakalanan 33 yaşındaki Gülüfer Akbalık, eşi tarafından iki çocuğuyla terk edildi. Yatağa mahkum olan genç kadının 16 yaşındaki kızı Serap ise annesine bakmak için okulu bıraktı. Gülüfer Akbalık, gittiği devlet hastanelerinde dermen bulamadı. Omuriliğinin etrafında 8 tane kemik çıkan talihsiz kadının durumu ağırlaştı. Doktorlar çıkan kemiklerin ciğerlerini delebileceğini söyledi. Akbalık, özel bir hastanenin tedavisi için istediği 200 bin lidanın 40 binini tamamladı. Tedaviye başlayabilmesi için 160 bin lira daha gereken Gülüfer Akbalık yardım bekliyor. 7 yaşındaki Sevdenur annesinin elinden tutup okula götürmesini istiyor.


Deniz DERİN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.