Bugünkü
Takvim

Eceli peşinde

2 aylık eşini terk edip 10 yıldır birlikte olduğu sevgilisiyle yaşamaya başlayan adam, kayınbiraderleri tarafından sokak ortasında bıçak ve sopayla feci şekilde öldürüldü

ABONE OL
Eceli peşinde
İstanbul 'de bir yıl önce Asuman T. ile evlenen 35 yaşındaki Alaattin Öztaş, iddiaya göre nikahtan 2-3 ay sonra evi terk ederek 10 yıldır beraber yaşadığı sevgilisine geri döndü. 8 aydır eve uğramayan Alaattin Öztaş'ın kayınbiraderleri, kızkardeşlerini yüzüstü bırakan enişteyi takip etmeye başladı. İki hafta önce Bahçelievler, Kıbrıs Caddesi'nde uzun zamandır aradıkları Alaattin Öztaş'ı gören Ayhan T. (40), Murat T. (38), Okan K. (19), eniştelerini kovalamaya başladı. Ellerinde sopa ve bıçak olan üç kişiden Ayhan T. elindeki bıçağı yakaladığı Öztaş'a sapladı. Diğer iki zanlı ise Öztaş'a sopalarla vurdu. Aldığı bıçak ve sopa darbeleriyle ellerinden kurtulmaya çalışan Öztaş, 50 metre koştuktan sonra yere yığıldı. Hırsını alamayan 3 kişi Öztaş'a sopa ve tekme ile vurmaya devam etti.

KAMERADAKİ DEHŞET
Kıbrıs Caddesi'nde yaşanan olaylar güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Aldığı bıçak darbelerinden sonra 50 metre koşan Alaattin Öztaş, yaralı halde ölümden kaçarken son kez güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Güvenlik kameralarında yaralı olarak kaçan Öztaş'ın yere yığıldığı, peşindeki 3 kişinin ise Öztaş'a sopa ve tekmelerle saldırmaya devam ettiği görülüyor. Elinde tüfek, sopa ve bıçak olan 3 kişi daha sonra hızla olay yerinden uzaklaşıyorlar. Saldırı sonrasında hayatını kaybederken, görüntüleri inceleyen polis, Ayhan T., Murat T., Okan K. ve Sevda T.'yi (18) yakaladı. Mahkemeye sevk edilen 4 kişiden 3'ü tutuklanırken, Sevda T. serbest bırakıldı.

Deniz DERİN


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.