Bugünkü
Takvim

'ye çıkarma yaptı

Sunumu Mercan İrem Yılmaz, E. Metin Toğan, Mitra Tandeh, Gönül Ece Erk ve İdil Yazan yaptı.

ABONE OL
BiLFENLi öğrenciler AB'ye çıkarma yaptı
BİLFENLİ öğrenciler, Dublin'e giderek Türkiye'nin üyelik sürecine destek verdi. 60 kişilik Bilfen AB Proje Grubu öğrencileri, İrlanda Parlamentosu'nda yaptıkları sunumda "Türkiye, stratejik konumu, büyüyen ekonomisi ve genç nesliyle aradığınız güçlü ortaktır. Avrupa'nın anahtarı biz Türk gençleriyiz" mesajını verdi. Çocukları dinleyen AB parlamenterleri, "Bu parlak öğrenciler Türkiye'yi Avrupa Birliği'ne taşıyacak" dedi. Dublin Türk Büyükelçisi Necip Egüz de, "Ülkem adına gurur duydum. Türk gençliğinden bu mesajları duymak çok daha etkili olacak" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.