Bugünkü
Takvim

Kampanyanın böylesi

Artvinli mermerci, "3 mezar alana 1 mezar bedava... Öleceği tarihi bilene ise beleş" diye kampanya başlattı. İşleri bir anda ikiye katladı

ABONE OL
Kampanyanın böylesi
Artvin'in Borçka ilçesinde mermercilik yapan , mezar satışlarını arttırmak için 3 mezarlık satın alana birini bedavaya veriyor, ölüm tarihini bilene ise hediye ediyor. Vatandaşların bazıları buna gülerken bazıları da "ya tutarsa" misali Ali Nalbant'a ölüm tarihini yazdırıyor. Kampanya ilgili konuşan Nalbant "Mermer mezarların fiyatları 2 bin TL'den başlıyor, 3 bin liraya kadar çıkabiliyor. Vatandaş da bu kampanyaya ilgi gösteriyor" dedi.

İLGİNÇ ALIŞTIRMA!
Dakvara Mahallesi'nde yaşayan 89 yaşındaki da, ölüm tarihini tahmin edip bu kampanyaya katılan isimlerden biri... Aile kabristanlığında kendisi için yıllar önce mezar kazan , o gün bugündür her gün kendi mezarını ziyaret ediyor, temizliğini yapıyor ve şimdiden kendisine Fatiha okuyor. Daha sonra da alıştırma yapmak için yan gelip yatıyor.

KENDİ KENDİNE FATİHA!
Her gün kendi mezarını ziyaret edip, şimdiden kendi kendine Fatiha okuyan Ferhat Dede, zaman zaman mezarında yatıp dinleniyor. Bu durumu tuhaf bulanlara da aldırmayıp, "İstediğimi yaparım" diyor...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.