Bugünkü
Takvim

Yok böyle aşk!

İkinci baharlarını yaşayan çift, bir süre sonra boşandı. Ama görüşüp yemek yedikten sonra, her ikisi de etti

ABONE OL
Yok böyle aşk!
İstanbul'da . (51), ikinci evliliklerini yaptıktan 6 yıl sonra boşandığı eşi Oya Ç. (40) ile kendi evinde buluştu. Çift, akşam yemeği yedikten sonra tartışmaya başladı. Bunun üzerine Ali K. çok miktarda hap içerek a kalkıştı. Sevdiği adamın öldüğünü zanneden kadın, bir not yazdıktan sonra intihar etti. Ancak kocası kurtuldu.

ÜÇÜNCÜ DENEMEDE BAŞARDI!
Eski karısının öldüğünü gören Ali K. bu kez İncirli'de metrobüs köprüsünden atladı. Yaralı halde hastaneye kaldırılan koca, eşini öldürmüş olabileceği gerekçesiyle polis tarafından gözetime alındı. Ancak o da 7 gün sonra bıçakla hayatına son verdi.


Deniz DERİN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.