Bugünkü
Takvim

'Ben değil İsrail yaptı'

ABONE OL
'Ben değil İsrail yaptı'
Reyhanlı saldırısının arkasındaki isim olduğu iddia edilen eski THKPC Acilciler örgütünün lideri Mihraç Ural, iddiaları reddetti. Saldırılarda İsrail istihbarat servisinin parmağı olduğunu söyledi. Bu arada saldırıda ölenlerin sayısı 51'e yükseldi. Şüphelilerden Ahmet M. ise Nasır E. ve Yusuf B. ile birlikte Ankara ve Konya'da keşif yaptıklarını itiraf etti. Öte yandan saldırı için lojistik ve stratejik üs olarak Hatay'ın Harbiye beldesinin seçildiği öğrenildi. Zanlıların olayda kullandıkları minibüsleri 1 yıl önce aldıkları ve Harbiye'de bir depoda sakladıkları belirlendi.

kalan karakter 1000

vedat vedat

ne yani benmi desin zorla

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.05.2013 06:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.