Bugünkü
Takvim

Saldırı Şam'ın işi!

Başbakan, 'daki saldırıyla ilgili konuştu: Ciddi belge ve bulgular var. Suriye rejimi kanlı eylemin arkasındadır.

ABONE OL
Saldırı Şam'ın işi!
Başbakan Tayyip Erdoğan, saldırısıyla ilgili Suriye'yi işaret etti. Kanlı olayın failleriyle ilgili ciddi bilgi ve belgelerin olduğunu söyleyen Erdoğan, "Olay kesinlikle rejimle alakalı bir olaydır. Rejim bunun arkasındadır, bu belli. Ama rejimin Türkiye'de uzantıları var" dedi. "Eylemin bizimle alakası yok" diyen Suriye için "Dünyaları yalan üzerine kurulmuş" ifadesini kullanan Başbakan Erdoğan, olayın muhaliflerle alakasının olmadığını da belirtti ve ekledi: "Oyuna gelmek yok ama gerekli cevabı, gerekli anda veririz. Bundan da ne çekinir ne kaçınırız. Bunu herkesin bilmesi lazım."

kalan karakter 1000

ERDOĞAN ŞAHİN ERDOĞAN ŞAHİN

esed anası yahudi kırması lenin dadısı yol kesen stalin ama babası belli değil onu anlarım ama bizim hakkımızı aradığını söyleyen ve bu halkı refaha çıkaracağını söyleyen sol örgütler türk insanını öldürüncemi otomatik olarak abd emperyalismine karşı çıkmış oluyor bu şe...sizler her pozusyon ve durumda türk milletini ardından vuran bir örgüt bu halkı kurtarabilecek bir örgüt olabilirmi bunu üniversitelerdeki sempatizanlarıda daahil tüm sol örgüt sempatizanlarına soruyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır3
cevapla 14.05.2013 08:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.