Bugünkü
Takvim

kokusu

Komşusunun evinden gelen yemek kokularına kızan dehşet saçtı. Ailenin 4 ferdine 2 şarjör kurşun sıktı

ABONE OL
Ölüm kokusu
İstanbul Üsküdar'da geçen cumartesi günü saçtı. Şişli Adliyesi'nden mübaşir olarak emekli olan Musa T., 30 yıllık yan komşusu Arıkan Ailesi'ne evlerindeki yemek kokusunun dışarı çıkmasını sağlayan aspiratörün yerini değiştirmeleri için baskı yaptı. Musa T.'nin baskıları nedeniyle aile, aspiratörde değişiklikler yaptı. Buna rağmen yemek kokusundan rahatsız olduğunu söyleyen emekli mübaşir, geçtiğimiz cumartesi günü Arıkan Ailesi'nin kapısını çalarak Erdal Arıkan'ın aşağı inmesini söyledi. Evden çıkan Erdal Arıkan, Musa T.'nin silahından çıkan 4 kurşunla yere yığıldı. Silah seslerini duyan ağabey Haşim Arıkan da dışarı koştu. Saldırgan bu kez ağabeyi göğsünden vurdu. Oğullarını kanlar içerisinde gören anne Fadime Arıkan (76), oğlu Haşim Arıkan'ın üzerine kapandı. Saldırgan komşu, oğluna sarılmış haldeki anneyi iki kurşunla yaraladı. Musa T., son olarak dışarı çıkan torun Ahmet Arıkan'ı da sırtından ve kolundan vurup kaçtı. Hastaneye kaldırılan yaralılardan Haşim Arıkan öldü. zanlı daha sonra teslim oldu.

BÖYLE KOMŞU OLMAZ OLSUN
Baba Hasan Arıkan komşusunun saldırısına isyan etti. "76 yaşındaki kadına kurşun sıkılır mı?" diyen baba Arıkan, "2 oğlunu evlendirdi. Düğünlerine, cenazelerine kendim koşturdum. Komşuluk böyle olur çünkü. Ama o ciğerimi yaktı" dedi.

Erdoğan YAPIK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.