Bugünkü
Takvim

Film gibi bir yolculuk

ABONE OL
Film gibi bir yolculuk
'nın 45 yeni sakini, uzun yolculuklarına İsrail'den başladı. Uçakla İstanbul'a gelen hayvanlar, özel hazırlanan bir TIR'la İzmir'e doğru yola çıktı. Strese girmemeleri için özenle planlanan yolculuklarına, İsrail'deki bakıcılarıyla İzmir Doğal Yaşam Parkı'ndan veteriner ve biyologlar eşlik etti. Hassas yürütülen operasyonla yolculuklarını tamamlayan hayvanlar, sabahın ilk saatlerinde yeni yuvalarına ulaştı. Hızlı ve itinalı, film gibi bir yolculuk sonucu yuvaya varan 45 hayvan, 20 gün yol yorgunluklarını atacakları özel bölümlere alındı. Sevimli hayvanlar, alışma sürelerini tamamladıktan sonra kademeli olarak parktaki yaşam alanlarına çıkarılacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.