Bugünkü
Takvim

Eniştesini öldürüp polise teslim oldu

ABONE OL
Kanlı baldız
'te bekar olan 36 yaşındaki Selma K. uzun süredir kendisini taciz ettiğini ileri sürdüğü ablasının eşi 4 çocuk babası 43 yaşındaki Murat Aksu'yu evinde tabancayla vurdu. Komşuların haber vermesiyle olay yerine gelen sağlık ekipleri Aksu'nun öldüğünü belirlerken, cinayetin ardından kaçan Selma K. ise tabancayla birlikte teslim oldu. Selma K. sorgusunda, eniştesini, kendisini sürekli taciz ettiği için öldürdüğünü söyledi. Genç kadın, suç aleti tabancayı küçük eniştesi Cuma Y.'den aldığını, kız kardeşi Ayşe G.'nin kendisini teşvik ettiğini iddia etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.