Bugünkü
Takvim

Sultana dava şoku

Filenin sultanı Neslihan, ayrılığın acısını yaşarken, alacak davasıyla şaşkına döndü...

ABONE OL
Sultana dava şoku
Milli voleybolcu , boşanmanın şokunu atlatamadan, hakkında açılan alacak davasıyla sarsıldı. Neslihan ile boşandığı eşi Orkun Darnel ve hissedarı oldukları şirketinin de aralarında bulunduğu 5 kişiye, SARL FIPI şirketi tarafından 2 yıl önce alacak davası açıldığı ortaya çıktı. Dava dilekçesinde, "Müvekkil şirket ortaklık ve danışmanlık sözleşmesinden doğan alacaklarını alamamıştır. Davalılar sözleşmeye uymayarak müvekkil şirketi yaklaşık 500 bin euro zarara uğratmışlardır" denildi.

8 BİN LİRA İSTENDİ
SARL FIPI şirketinin avukatı Özgür Işık'ın İstanbul Asliye Ticaret Mahkemesi'ne açtığı dava dilekçesinde, Neslihan'ın da aralarında olduğu davalılardan 8 bin lira istendi.

YÜZÜ GÜLMEDİ
Başarılı voleybolcu Neslihan Darnel'in yüzü artık pek gülmüyor. Kendisine ihanet eden 7 yıllık eşinden ayrılan Neslihan, teselliyi 5 yaşındaki kızı Zeynep'te buluyor.


ALİ OKTAY

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.