Bugünkü
Takvim

Roth kazası: 2 şehit

ABONE OL
Roth kazası: 2 şehit
Eş Başkanı , dün terör örgütü KCK davasının tahliye edilen sanığı Cizre Belediye Meclis Üyesi Hanım Onur'u ziyaret etti.

ŞOKA UĞRADI...
Roth ardından Diyarbakır'a doğru harekete geçti. Roth'un Şırnak il sınırına kadar güvenliğini sağlamakla görevli polisler, konvoyu İdil-Midyat sınırına kadar izledi. Polisler dönüş yolunda İdil ilçe merkezine 2 kilometre kala, karşı yönden gelen TIR'la çarpıştı. Kazada, polis memuru İhsan Civelek ve Serkan Ağca şehit oldu. Kazayı haber alan Roth hemen olay yerine gitti. Çok üzgün olduğunu söyledi.

Bayram KAPLAN /Abidin YEL

kalan karakter 1000

Nurullah Nurullah

Bu kadın ülkemize ne zaman gelse mutlaka kargaşa ve kan akıyor sarı ayağın biri.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.03.2013 12:32
ömer olgun ömer olgun

ya bu kadının bu ülkede oralarda ne işi var tek amacaı var bu ülkenin bölünmesi ve insanları kışkırtması bizim v ekillerde almanya ya gidip bu kadının yaptığuı gibi provakatörlük yapsın aslında bu kadına haddini bildirmeli

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.03.2013 11:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.