Bugünkü
Takvim

ABONE OL
İthal hırsızlar
İzmir Çiğli'de 1 Mart 2013 günü kuryenin kullandığı otomobilden, 280 bin lira değerindeki altının bulunduğu çanta çalındı. Polis, otomobilin geçtiği güzergahtaki MOBESE kameralarının kayıtlarını inceleyerek, aynı yöne giden dört otomobil daha tespit etti. Bunların elenmesinden sonra zanlıların, İstanbul'dan sahte pasaportla kiraladığı otomobille takip yaptıkları belirlendi. Guatemala uyruklu M.R.C.H. ve J.I.P.M. Bursa'da, Kolombiya uyruklu V.C.M. ve O.D.M.P. ise Antalya'da kaldıkları otellerde yakalanarak gözaltına alındı. Yabancı uyruklu bir kişinin daha arandığı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.