Bugünkü
Takvim

Barda tanıştı evde soydu

ABONE OL
Barda tanıştı evde soydu
' de bir nda satış müdürü olarak çalışan D.G. (49), bir ay önce Alsancak'ta arkadaşlarıyla bara gitti. D.G., burada kendini N.A.S. ismiyle tanıtan bir kadınla tanıştı. D.G. ve N.A.S. birlikte eve gitti. D.G. ertesi gün işe giderken N.A.S. evde yalnız kaldı. Akşam eve gelen D.G., N.A.S. ile bir süre sohbet ettikten sonra kadın evden ayrıldı.

SABIKALI ÇIKTI
D.G. evde sakladığı 800 dolar ile 2 bin lira değerinde ziynet eşyasını kontrol ettiğinde yerinde bulamadı. Polise giden D.G., kadından şikayetçi oldu. Polis, D.G.'ye benzer suçlardan kaydı bulunan kadınların fotoğraflarını gösterdi. D.G., evinde kalan kişiyi fotoğrafından teşhis etti. Gerçek isminin N.H. olduğunu tespit edilen kadın yakalandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.