Bugünkü
Takvim

Kuzeni gibi soyguna kalkıştı

ABONE OL
Kuzeni gibi soyguna kalkıştı
'da faaliyet gösteren 'un önüne gelen 2 kafadardan B.B., montunun içinde gizlediği kaldırım taşını kuyumcunun camına fırlattı. Kırılmaz cama çarpan taş hiçbir zarar vermeden yere düşerken, paniğe kapılan 2 arkadaş hızla kaçtı.

KÖTÜ ÖZENTİ YAKTI
Kaçış güzergahını kapatan polis, S.B ve B.B.'yi olaydan 10 dakika sonra yakaladı. Hırsızlar, suçlarını itiraf ederken, S.B., "5 Mart'ta kuzenim A.B. de aynı yöntemle hırsızlık yapmıştı. Ben de ona özendim ve kankamla beraber yapmaya karar verdik" dediği öğrenildi. S.B. tutuklanırken, B.B.'nin soruşturması sürüyor.


Ziya RAMOĞLU

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.