Bugünkü
Takvim

Ezberbozan kaynana

ABONE OL
Ezberbozan kaynana
İzmir' de yaşayan 57 yaşındaki , 'gelin-kaynana' algısını kıracak bir davranışa imza atarak, 5 yıldır diyaliz hastası olan gelini 37 yaşındaki Şalize Kavış'a böbreğini verdi. İki erkek çocuk annesi Gülşen Kavış, gelinlerinin ikisini de çok sevdiğini ve onları kendi çocuklarından ayırmadığını belirtti. Böbreğini gelinine verme konusunda hiç tereddüt yaşamadığını dile getiren Gülşen Kavış, ''Ben evladımla gelinim arasında ayrım yapmıyorum" dedi. Sağlığına kavuşan gelin Şalize Kavış ise, "Kayınvalidem beni hayata döndürdü. Kızım olursa adını Gülşen koyacağım'' diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.