Bugünkü
Takvim

Çocuk gelin yalnız

ABONE OL
Çocuk gelin yalnız
Çanakkale'de yaşayan 'e (26), 8 yıl önce 15 yaşında olan Esma'yı (23) kaçırdı. Çift, ailelerinin rızası ile imam nikahı kıydı. Esma evlenebilecek yaşa gelince resmi nikah yapıldı. Çiftin bu evlilikten 3 çocukları dünyaya geldi. Ancak küçük yaşta çocuğu kaçırmak ve tecavüz etmek suçlamasıyla Alpay Bayramiç'e 2005'te dava açıldı. Geçen ay sonuçlanan davada, sanığa 8 yıl 4 ay hapis cezası verdi. Bayramiç cezaevine gönderildi.

BAŞBAKAN'A SESLENDİ
3 çocuğuyla ortada kalan , eşinin suçsuz yere hapiste yattığını iddia ederek, Başbakan Erdoğan'dan yardım istedi. Başbakan'ın dertlerine derman olacağına inandığını belirten genç kadın, "Çocuklarım 'Baba' diye ağlıyor" dedi.

Mustafa SUİÇMEZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.