Bugünkü
Takvim

Kökten çözüm yok

'na gönderilen 'ın 3 tel saçında kök olmadığı belirlendi. Bu nedenle kimyasal incelemenin yapılamayacağı kaydedildi

ABONE OL
Kökten çözüm yok
8. Cumhurbaşkanı 'ın ölümüne ilişkin soruşturmada sürpriz gelişme yaşandı. Ankara Cumhuriyet Savcılığı, Özal'ın saç tellerini istedi. Bunun üzerine oğul Ahmet Özal 3 tel saçı, savcıya verdi. Savcılık zaman kaybetmeden bir santimlik üç teli Adli Tıp'a gönderdi. Ancak 3 tel saçta kök olmadığı için kimyasal inceleme yapılamadı. Saçların biyolojik testle inceleneceği açıklandı. Biyolojik testle saçların Özal'a ait olup olmadığı araştırılacak. Saçlar Özal'a ait çıkarsa zehirlenme iddiası aranacak. Ancak kaynaklar kimyasal inceleme yapılamadığı için zehirlenme bulgusuna rastlama ihtimalinin düşük olduğunu belirtti.

Aliye ÇETİNKAYA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.