Bugünkü
Takvim

Bazalı yatak

Cumartesi günü saat 12.00'de 90 metrelik baz istasyonu direğine çıkan 40 yaşlarındaki adam indirilemiyor

Bazalı yatak
'da bir GSM şirketine ait 90 metrelik baz istasyonu direğine cumartesi günü saat:12:00 sıralarında 40 yaşlarında bir adam çıktı. Direğe çıkan şahsı gören köylüler durumu jandarmaya haber verdi. Jandarmanın ikna çabası başarılı olmayınca itfaiye ve sağlık ekipleri çağrıldı. Şahsı indirmek için yoğun gayret sarf eden itfaiye ekiplerinin çabası sonuçsuz kaldı.

BATTANİYE VERİLDİ
Aşağı inmeye ikna olmayan ve geceyi baz istasyonunun üzerine geçiren şahsa direğe tırmanan ekipler battaniye verdi. Geceyi direkteki tel mazgalın üzerinde yatarak geçiren adam tekrar çıkan ekibe, "Buradan inmeyeceğim. İşinize bakın" dediği öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.