Bugünkü
Takvim

Çakmaklı şahit

, 'Dilan 'in öz kızı' iddiasıyla ilgili konuştu: Işıl, bana 'İbrahim'den çocuğum var' demişti. Şahidim.

Çakmaklı şahit
Ünlü sanatçı 'in kimsenin bilmediği öz kızının olduğu iddiası, gündemi sarstı. Oyuncu ise iddiayı güçlendiren açıklamalarda bulundu. Bir televizyon programında solistlik yapan 'ın, Tatlıses'in öz kızı olduğu öne sürüldü. Gözlerin çevrildiği İmparator ise açıklama yapmaktan kaçındı. Sanatçı sessizliğini korurken, iddia sahnesine oyuncu Serpil Çakmaklı çıktı. Çakmaklı, katıldığı bir programda, "Dilan'ın annesi Işıl, benim yanımda çalışıyordu. Hamileliğini gördüm. Kendisine telefonlar geliyordu. Işıl eskiden 'İbrahim Tatlıses'den çocuğum var' demişti. Işıl'ın konuşması lazım. Ben her şeye tanığım ama İbrahim Tatlıses çıkıp konuşmalı" dedi. Çakmaklı, mahkemede şahitlik yapabileceğini de sözlerine ekledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.