Bugünkü
Takvim

Küfür cinayeti

ABONE OL
Küfür cinayeti
'da bir kişi, eşine küfür ettiğini iddia ettiği arkadaşını sokak ortasında kalbinden bıçaklayarak öldürdü. Olaydan sonra otomobili ile kaçan zanlı, polisin kovalamacası sonucu tarlada yakalandı. İddiaya göre Murat Dilim (31), 2 gün önce kendisinden otomobilini emanet isteyen arkadaşı Murat Yılmaz (33) ile tartıştı. Arabasını arkadaşına vermek istemeyen Dilim, tartışma sırasında Yılmaz'ın kendisine ve eşine küfür ettiğini iddia etti.

KALBİNDEN BIÇAKLADI
Önceki gün gezme bahanesiyle Yılmaz'la buluşan Dilim, aracına aldığı arkadaşını Zafer Mahallesi üzerinde aşağıya indirip, sokak ortasında kalbinden bıçakladı. Yılmaz kanlar içinde yere yığılırken, Murat Dilim otomobiline binerek olay yerinden kaçtı. Hastaneye kaldırılan Murat Yılmaz tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polis, Hayrabolu ilçesine doğru kaçan zanlının peşine düştü. Murat Dilim yakalanacağını anlayınca otomobilini bırakıp tarlada koşmaya başladı. Polis, kısa sürede Dilim'i yakaladı.


Abdullah YALÇIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.