Bugünkü
Takvim

Nasıl kıydınız?

Nasıl kıydınız?
'da yaşayan E.P. (30), 2009 yılında Rus uyruklu K.A. ile evlendi. Çiftin A. adını verdikleri bir kız bebekleri dünyaya geldi. İddiaya göre, geçen Pazar günü Kemer'de oturan babaanne S.E.'yi arayan çiftin komşuları, Rus gelinin içkili olduğunu ve kendini öldüreceğini söylediğini anlattı.

TEDAVİYE ALINDI
Bunun üzerine S.E., oğlunun evine gitti. 2.5 yaşındaki torununun kalçası, göğsü ve ayaklarının altında sigara yanıkları gördü. Babaanne, torununu hastaneye götürdü. Doktorlar A.'nın makatında da yanık olduğunu tespit etti. Çocuk tedaviye alınırken, olayla

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.