Bugünkü
Takvim

Cinayet için daire kiraladı

ABONE OL
Cinayet için daire kiraladı
İstanbul Esenyurt İnnovia Sitesi'nde öldürülen emekli Uzman Çavuş Devrim Güneş Beken'in (35) davasında savcı 7 kişiye ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istedi. Olayın başlangıcında, Devrim Güneş Beken ile Hollanda'da taksicilik yapan Muhammet Erdemir ortak girdikleri kereste işinde zarar edince araları açıldı. Erdemir, Beken'e borcu olan Zehra ve Gürhan Uzuner'in eski ortağıyla aynı sitede oturduğunu fark edince irtibata geçti. Erdemir, Beken'in oturduğu blokta daire kiraladı. Gece yarısı uzman çavuşun dairesinde sesler geldi. Eve giren polis, Muhammet Erdemir (33), Abdülkadir Kodeş (22), Cem Şaşmaz (19), Serhat Kılıç (22) ve Mehmet Murat'ı (28) Beken'in cesedinin başında buldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.