Bugünkü
Takvim

Ne yaptın nine

Nijerya ve Bolivyalı narkotik polisinden kaçamadı. Bolivyalı ninenin ifadesi ise dikkat çekti

ABONE OL
Ne yaptın nine
, Nijerya uyruklu M.H.O.'yu Ankara'dan İstanbul'a gelirken otoyolda yaptığı operasyonla gözaltına aldı. Otomobilde oyuncak bebek kutularının içerisine zulalanmış 2 kilo 125 gram kokain ele geçirildi. M.H.O.'nun sorgusunda uyuşturucu sevkiyatını 82 yaşındaki Bolivya uyruklu L.L.M. adındaki kadınla, Nijerya uyruklu A.C.O.'nun organize ettiği anlaşıldı.

'KAYIP KIZIM İÇİN GELDİM'
Ankara'da gözaltına alınan yaşlı kadının 10 yıl önce Türkiye'ye gelen kızının kayıp olduğunu söylediği öğrenildi. Yaşlı kadının uyuşturucuyu da Brezilya'dan Türkiye'ye getirdiği öğrenildi. M.H.O., A.C.O. ve L.L.M., çıkarıldıkları Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda tutuklanarak cezaevine gönderildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.