Bugünkü
Takvim

8 saniyede 5 can gitti

ABONE OL
8 saniyede 5 can gitti
önünde 17 yaşındaki Adem Ç.'nin, husumetli olduğu kişiler yerine, yanlışlıkla ateş ettiği Esra Dedekurt (29), annesi (54), ağabeyi Atilla Dedekurt (34) ile Zeki Erdem Öğümsöğütlü (26) hayatlarını kaybetmişti. Yaralı olan Mehmet Kenan Dedekurt (31) da yaşamını yitirdi. Zanlının sorgusunda, ölenlerin hasımlarıyla ilgisi olmadığını öğrenince şoka girdiği ve pişman olduğunu söylediği öğrenildi. Dün yapılan cenazede gözyaşları sel olup aktı. Acılı ailenin hayatta kalan tek çocuğu olan Canan Dedekurt, "8 saniyede 5 can gitti'' diyerek ağıt yaktı.

Mehmet BONCUK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.