Bugünkü
Takvim

Feda'kar'lık

Böbrek hastası eşi her hafta diyalize giriyor. Koca ise onu kızağa bağlayıp üç buçuk kilometre taşıyarak hastaneye götürüyor

ABONE OL
Feda'kar'lık
Ağrı'nın Eleşkirt ilçesinde Mollasüleyman köyüne bağlı Çatali Paşa mezrasında yaşayan 5 çocuk annesi Şaize Aydın (40), 3 yıldır sürekli diyalize giriyor. Köye 3.5 kilometre uzaklıkta bulunan mezranın yolunu kışın açık tutabilmek için kendi imkanlarıyla kar savurma aracı alan Bayram Aydın (47), "Yollarımız sık sık kapandığı için 3 bin 500 TL'ye kar savurma makinesi aldım. Yolum kapandığı zaman hemen açıp hastamı köye, oradan da ambulansla hastaneye götürüyordum. Ama tipi yolları öylesine kapattı ki savurma makinesi kırıldı. 3 seanstır eşimi kızakla köye kadar getiriyorum ve orada ambulansa biniyoruz. Seans bitince ambulans bizi köye getiriyor ve ben bir daha eşimi 3.5 kilometre kızakla götürüyorum" diye konuştu.

kalan karakter 1000

:))) :)))

Böyle kocalarda var işte. Helal olsun sana.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.03.2013 10:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.