;
Feshanede Malatya Günleri
Malatya'yı Türkiye'ye tanıtmak için düzenlenen "Malatya Günleri" etkinliğinin dördüncüsü, İstanbul Feshane Fuar ve Kongre Merkezi'nde dün başladı. Malatya Valiliği'nin koordinasyonunda ve Turkuvaz Medya Grubu'nun katkılarıyla İstanbul'da ikinci kez yapılan etkinliğin açılışı için 2'inci Mahmud Salonu'da bir tören düzenlendi. Törene Malatya Valisi Doç. Dr. Ulvi Saran, Malatya Milletvekili Öznur Çalık, eski Malatya yeni İstanbul Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık katıldı. Törende konuşan milletvekili Çalık, Malatya'nın İsmet İnönü ve Turgut Özal'ı Türk siyasetine armağan ettiğini söyledi ve ziyanretçilerden büyük alkış aldı.
2 EYLÜL'DE BİTECEK
2 Eylül'e kadar sürecek etkinlikte Malatya Musiki Cemiyeti her gün konser verecek. Etkinlikte Malatya yemekleri ve kültürü tanıtılacak.


Ali BALCI-Fırat KARADENİZ
  • 29 Ağustos 2012, Çarşamba

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.