Bugünkü
Takvim

Ana kurtarıcı

Evinde yangın çıkan anne, hiç düşünmeden alevlere dalarak 2 yavrusunu ateşten aldı

ABONE OL
Ana kurtarıcı
'da dün saat 07.15 sıralarında tek katlı evin oturma odasındaki elektrikli ısıtıcıyı prize takan Seher Alkuş (33), kahvaltı hazırlamak için mutfağa gitti. Elektrikli ısıtıcı devrilince odayı alevler sardı. Oturma odasındaki kızları 9 yaşındaki Songül ile 7 yaşındaki Ayşegül'ün çığlıklarını duyan Seher Alkuş, alevlerin arasına daldı. Çocuklarını kucaklayarak dışarıya çıkartan anne yardım istedi. Kısa sürede gelen itfaiye ekipleri, evi saran alevlere müdahale etti. Seher Alkuş, itfaiyenin söndürme çalışmasını çocuklarına sarılıp ağlayarak izledi. Sabah saatlerinde perişan olan anne ile 2 küçük kızın yardımına ilk olarak komşuları yetişti. Komşular, üşüyen anne ile kızlarına giyecek vererek teselli etmeye çalıştı.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.