Bugünkü
Takvim

zulmü

lı bir savcı, 620 gün önce öldürülen 2 Türk'ün cesedini aileye vermemekte direniyor. Aile, zulüm nedeniyle isyanda

ABONE OL
Belçika zulmü
Afyonlu Aygün çifti, yıllar önce 'ya gitti. Gurbette hayat arayan Vahit (64) ve 'ün (53) mutluluğu, 21 ay önce kabusa dönüştü. Çünkü çiftin 2 oğlu, çıkan bir kavgada öldürüldü. İşte o andan itibaren Aygün ailesi her gün öldü. Çünkü savcılığın ısrarıyla cesetler morgda tutuluyordu. Bunun için aile günlük 140 euro ödemeye başladı.

UÇAK DÜŞMESİN!
Kortrijk Savcısı Marc Allegaert cesetleri vermek için 2 şart sundu. Savcı, "Gerektiğinde tekrar inceleme yapılabilmesi için cesetler Belçika'da gömülsün. Eğer Türkiye'ye götürülecekse uçağın düşmeyeceği garanti edilsin" dedi. Karara isyan eden Aygün çifti, Türkiye'den yardım tabelinde bulundu.kalan karakter 1000

filistin--- filistin---

Allah yardımcınız olsun...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 29.05.2012 08:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.