Bugünkü
Takvim

Reddi anne

Reddi anne
Japonya'da evlenen Gaziantepli Fevzi Deniz ile Michiko Nizhizuka'nın çocuk gerginliği sürüyor. Mahkeme kararıyla kızını görebilen anne Michiko Nizhizuka, Japonya'dan Gaziantep'e geldi. Baba annenin talebi üzerine 7 yaşındaki kızı Kader Deniz'i görüşme yerine götürdü. Küçük kız bütün ısrarlara rağmen annesi ile görüşmek istemedi. Babası ve iki avukatın ısrarlarına rağmen annesiyle görüşmek istemeyen Kader'in, psikolojisinin bozulmaması için görüşme iptal edildi. Anne Michiko Nizhizuka, bunun üzerine kızını göremeden 9 bin kolometre katederek geldiği ülkesine geri döndü.

BİR AY İZMİR'DE
Fevzi Deniz, boşandığı Japon Michiko Nizhizuka'nın kızına yeteri kadar zaman ayırmadığını ve çocuğu ilgisiz bıraktığını belirterek, "Daha önce kızımı annesiyle görüşmesi için bir aylığına annesine teslim ettim. Çocuğum annesiyle İzmir'de bir ay boyunca kaldı. Kızım döndüğünde tanınmayacak haldeydi. Yani 6 kilo zayıflamış ve üzerinde doğru dürüst bir elbise bile yoktu. O şekilde kızım bana tekrar teslim edildi. Kızım beni gördükten sonra ağlamaya başladı. Tabii kızımın psikolojisi de artık bozulmuştu" dedi.

JAPONYA YASAK
Fevzi Deniz, "Ben her zaman annesinin gelip görmesini isterim. Ben, avukatım ve annenin avukatı görüşme için kızımı ikna etmeye çalıştı. Ne yaptıysak gitmek istemedi" diye konuştu. Fevzi Deniz'in, Michiko Nizhizuka'nın talebi üzerine Japonya'ya girişinin yasaklandığı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.