Bugünkü
Takvim

İnadına iyilik

ABONE OL
İnadına iyilik
KARAMAN'da işsiz olan Bülent Soylu (30), 6 şubatta içinde 2 bin lira ve altınların olduğu bir çanta buldu. Hiç tereddüt etmeden çantayı polis ekibine teslim etti. Çantanın yalnız yaşayan Mahide Doğanay'a (80) ait olduğu belirlendi. Soylu, Mahide teyzeyi ziyaret ederek elini öptü. Ancak Doğanay, 3 hafta sonra evinde elleri ve ayakları bağlanarak öldürülmüş ve altınları çalınmış halde bulundu. Cinayetle suçlanıp gözaltına alınan Soylu, daha sonra serbest bırakıldı. Genç, bir ay önce de eşiyle bir mağazada gezerken yerde altın yüzük buldu. Soylu, "Yüzüğü görünce daha önce yaşadıklarım aklıma geldi ama yine de iyilik yapmaktan vazgeçmedim. Yüzüğü kasiyere bıraktım" dedi.

Özgür SARI

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.