Bugünkü
Takvim

Kalp hırsızı

ABONE OL
İzmir'de yaşayan M.D. (54), özel bir TV kanalında, alt yazıda telefon numarasını gördüğü V.N.C.(57) ile tanıştı. Evlilik düşüncesi taşıyan M.D. isimli bayan, tanıştığı kişiyi beğenip evlenmeye karar verdi. V.N.C., yeni tanıştığı M.D.'den emeklilik işlemleri için para istedi. Bunun üzerine M.D., adama, bin 700 TL verdi. Parayı alan V.N.C. ortadan kayboldu. Tüm aramalara rağmen V.N.C.'ye ulaşamayan M.D. dolandırıldığını iddia ederek şikayetçi oldu. Zanlı başka bir numara ile yine TV'ye mesaj atınca yakalandı. V.N.C.'nin aynı yöntemle G.K. (52)'den 10 bin TL, S.F. (58)'den 25 bin TL aldığı belirlendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.