Bugünkü
Takvim

Fuhuşta ikinci perde

Kaddafi'nin öldürülen oğlu Mutassım'ın, Atatürk'ün yatı Savarona'da fuhuş partileri düzenlediği iddia edildi

ABONE OL
Fuhuşta ikinci perde
Atatürk'ün yatı Savarona'nın, 2007'deki sırasında Kaddafi'nin öldürülen oğlu Mutassım tarafından fuhuş partilerinde kullanıldığı öne sürüldü. Fransa'nın güneyindeki Nice Matin gazetesi, Libya'nın devrik lideri Muammer Kaddafi'nin kendisiyle birlikte öldürülen oğlu Mutassım'ın, Savarona'da fuhuş partileri düzenlediğini yazdı. Gazete, fuhuş partilerini organize eden ve 2007'de çökertilen çetenin 8 üyesinin, çok yakında Marsilya mahkemesinde yargılanacağını da duyurdu. 2007'deki festival sırasında Savarona yatının 350 bin euro'ya kiralandığının tahmin edildiğini belirten gazete, organize fuhuş çetesini soruşturan hakimin, bu 8 kişinin yargılanması talebiyle dava dosyasını Marsilya'ya gönderdiğini bildirdi.

LİDERLERİ ELİE NAHAS
Gazete, çetenin ele başının, uluslararası manken ajansı sahibi, Lübnanlı Elie Nahas olduğunu ve mahkemede yargılanacağını da haberinde yazdı...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.