Bugünkü
Takvim

Yaşından da utanmadı

ABONE OL
Yaşından da utanmadı
'da 71 yaşındaki 'un yaptığı herkesi utandırdı. Olay, Canik ilçesi Gürgenyatak köyünde 15 Mayıs 2008 günü meydana geldi. İstanbul'da yaşayan Yaşar Uzun yaz aylarında kız kardeşinin köydeki evinde kalıp tütün toplamasında yardımcı oldu. Uzun, olay tarihinde 14 yaşında olan kız kardeşinin torunu G.A.'ya 3 yıl boyunca değişik zamanlarda taciz ve tecavüz etti. G.A. yaşadıklarını amcasının kızı S.U.'ya anlatınca olay kızın ailesine bildirildi. Şikayet üzerine gözaltına alınan Yaşar Uzun mahkemece tutuklandı. Son kez hakim karşısına çıkan Yaşar Uzun 28 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.