Bugünkü
Takvim

İzmir'de bir okulda hizmetli olarak çalışan Osman Özer, 3 öğrenciyi 'yaramazlık yaptıkları için' zorla süt odasına soktu. Ardından da çocukları tekme tokat dövdü

ABONE OL
Hademe dayağı
İzmir' deki bir okulda görev yapan hademe, 3 çocuğu feci şakilde dövdü. 'nda hizmetli olarak çalışan Osman Özer (42), iddiaya göre, bahçede top oynayan 4. sınıf öğrencileri Ç.İ. (10), U.U. (10) ve H.K.'yi (11), "yaramazlık yaptıkları gerekçesiyle" zorla okulun süt odasına soktu.

SUÇLAMALARI REDDETTİ
Özer, 3 öğrenciye tokat attı. Ardından da çocukların boyunlarını sıkıp, sırtlarına vurdu. Çocuklar ise korkudan olayı kimseye anlatamadı. Skandal ise anne Dilek İ.'nin çocuğunun boynundaki darp izlerini görmesi sonucu patlak verdi. İfadesi alınan Özer, suçlamaları redetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.


Metin BURMALIkalan karakter 1000

olum bak gitt! olum bak gitt!

:)

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.05.2012 14:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.