Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.05.2012 Gazete
ABONE OL

Acil'lik dayak

Trabzon'da bir baba, rapor yazmayan kadın doktora yumruk attı. Hasta şiddeti, Kırklareli'deki 2 doktoru da mağdur etti

Acil'lik dayak
Gaziantep'te hasta yakını tarafından öldürülen 'ın ardından şiddet olayları çığ gibi büyüdü. Kırklareli ve Trabzon'da, 3 acil servis doktoru, tekme tokat dövüldü. Trabzon'da, 'nde çalışan pratisyen hekim (25), 7 aylık hekimdi. Kızını doktora götüren baba G.U., çocuğu hasta olmamasına rağmen bir günlük rapor yazılmasını istedi. Doğdu ise rapor yazamayacağını söyledi.

BABA-OĞUL SALDIRDI
Sinirlenen baba, doktorun yüzüne yumruk attı. Saldırgan gözaltına alındı. Bir başka skandal ise Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde önceki akşam yaşandı. Levent S. ve Erol S. adlı baba-oğul, Lüleburgaz Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne gitti. Babaoğul, tartıştıkları Dr. Aytaç Kenar ile Dr. Hasan Akbulut'u darp etti. Gözaltına alınan saldırganlar, ifade verdikten sonra serbest bırakıldı.

Gökhan EVERGEN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.