Bugünkü
Takvim

Günlükteki cinayet

ABONE OL
Günlükteki cinayet
'un Çarşamba ilçesi i'nde 13 Mayıs 2002'de 30 yaşındaki , 8 kurşun ile öldürüldü. 66 yaşındaki babası Selahattin Bilgin, kardeşleri Necaa,ttin (47) ile Mustafa Bilgin (37)'in ifadeleri alındı. Ancak katillere ulaşılamadı. 'Faili meçhul' olan dosyayı tekrar açan özel bir ekip, yıllar sonra cinayeti çözdü.

ERİN ŞAHİTLİĞİ
Özel ekip, o dönemde askerde olan erlerin de ifadelerine başvurdu. Bir er, Mümin Bilgin'i ağabeylerinin bulunduğu bir otomobilin arka koltuğunda yattığını gördüğünü söyledi. Evlerinde arama yapan polis, Necaattin Bilgin'in eşi Fatma Bilgin'in günlüğünü buldu. Günlükte cinayeti kayınpederinin azmettirmesiyle eşi ile kayınbiraderinin işlediğini yazdığı görüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.