Bugünkü
Takvim

rezilliği

Kendisini sürekli eden adamı ağaca bağlayıp çıplak fotoğraflarını çeken kadın, kurduğu tuzağı anlattı. Tacizci, " yapalım" sözünü duyunca hemen razı oldu

ABONE OL
Fantezi rezilliği
'da eşinden boşandıktan sonra tek başına yaşayan 28 yaşındaki M.D., kendisini rahatsız eden 33 yaşındaki Durmuş K.'yı ağaca bağlayıp vücudunu bıçakla çizdi. M.D. olayı intikam için yaptığını söyleyerek, "O gün yarı çıplak fotoğraflarını çektim. Onları afiş yaptırıp gelişi güzel mahalledeki sokaklara yapıştırarak rezil edecektim. Çünkü bana iftira atıp, dedikodu çıkarmıştı. Sokağa çıkacak yüzüm kalmamıştı" dedi. 14 Mayıs akşamı Canik ilçesinde meydana gelen olayda, 5 çocuk annesi M.D., kendisini sürekli sözlü eden ve hakkında dedikodu çıkaran Durmuş K. ile buluşup ormanlık alana götürdü.

DEDİKODU YAPTI
Durmuş K.'ya " yaparak cinsel ilişkiye girerim" diyerek kandırıp ağaca bağladı. Yarı çıplak soyduğu Durmuş K.'nın yüzüne ve vücuduna çizikler yaptı. Peşinden de yakınlarını arayıp bulunduğu yeri söyledi. Durmuş K.'nın yakınlarının polise haber vermesi üzerine olay yerine giden ekipler ağaçtan çözdü. Olayın nasıl geliştiğini anlatan M.D. tek amacının hakkında ortaya atılan dedikoduların gerçek olmadığını ortaya çıkarmak olduğunu söyledi. M.D., "Durmuş K., boşandığım eşime ve ağabeyime kendisiyle ilişkim olduğunu, hatta başka erkeklerle de ilişkim olduğunu söylemiş. Herkes benim hakkımda ileri geri konuşuyordu. Sokağa çıkacak yüzüm kalmamıştı" dedi.

ORMANDA BAŞ BAŞA
İntikam almayı planlayan genç kadın kendisini arayan Durmuş K.'nın buluşma teklifini kabul etti. M.D., "Yürüyerek ormanlık alana gittik. Bir ağacın altına oturduk. Durmuş benimle ilişkiye girmek istediğini söyleyerek öpmeye çalıştı. Ben de fantezi yaparak ilişkiye girmeyi sevdiğimi söyledim. Ve onu ağaca bağlamak istediğimi belirttim. O da kabul etti. Ağaca yaslanıp ellerini arkaya uzattı. Gömleğini, pantolonunu ve başımdaki eşarbı kullanarak Durmuş'u ağaca bağladım. Sonra çantadan bıçağı çıkarıp göğüs ve alnına çizikler yaptım. Sonra boşandığım eşimi arayarak Durmuş sana gerçekleri anlatacak dedim. Telefonu ona verdim. O da bana iftira attığını söyledi" dedi. Birbirinden şikayetçi olan M.D. ve Durmuş K. ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.