Bugünkü
Takvim

İrem'i kurtarmak

ABONE OL
İrem'i kurtarmak
İzmir' de yaşayan 6 yaşındaki , Türkiye'de sadece 4 kişide görülen "moya moya" hastalığına yakalandı. Beyin damarlarını tıkayan hastalık yüzünden her geçen gün eriyen İrem'in hastalığına ise bir çare bulunamadı. Ateşlenen ve vücudu moraran küçük kızın ailesi ise çocuklarını kaybetmekten korkuyor. Çaresizliğini gözyaşları içinde anlatan anne , "Kızımın yaşamasını istiyorum. Doktorlar bize 'İrem için yapacak bir şey yok' dedi. Evladımı hayata döndürmek için bize yardım edin" çağrısında bulundu. Hastalık yüzünden yürüyemediği için annesinin kucağında okula gidip gelen İrem ise "Ölmek istemiyorum" dedi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.