Bugünkü
Takvim

Alabora hayat

ABONE OL
Alabora hayat
Antalya balıkçı barınağından denize açılan 'ın (58) balıkçı teknesi, şiddetli fırtına nedeniyle dalgakırana yakın bir bölgede alabora oldu. Bertan'ın teknesinin alabora olduğunu ve denize düştüğünü fark eden diğer balıkçılar, sahil güvenlik ekiplerine haber verdi. Ekipler, boğulan Bertan'ın cesedini denizden çıkardı. Otopside Bertan'ın kafasında darbe tespit edildiği, dalgakırandaki kayalıklara çarparak ölmüş olabileceği belirtildi. Bu arada talihsiz adamın bir arkadaşının kendisine emanet ettiği teknesine bakmak için kıyıya yakın bölgeden denize açıldığı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.