Bugünkü
Takvim

Alev topu oldu ama kurtuldu!

ABONE OL
Alev topu oldu ama kurtuldu!
'un İlçesi'nde yalnız yaşayan 76 yaşındaki 8 çocuk annesi , açık unuttuğu tüpün yanındaki sobayı yakmak için kibriti çakınca, bir anda alevlerin içinde kaldı. Alev topuna dönen Suna Önder, ısınması için sobanın üstüne koyduğu kazandaki suyu başından aşağı dökerek ölmekten son anda kurtuldu. Daha sonra komşulardan yardım isteyen kadın hastaneye kaldırıldı. İki eli ve yüzünde yanıklar oluşan Suna Önder Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Servisi'nde tedavi altına alındı. Her yanı sargı içinde kalan kadının sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.